Ślub, jakby się mogło wydawać to chwilka w kościele, jednak przygotowania trwają o wiele dłużej. Pochłaniają wiele nerwów, czasu i pieniędzy, ale jest to jedyny taki moment w naszym życiu. Każdy więc chcę wypaść jak najlepiej, aby uroczystość i przyjęcie było długo wspominane przez naszych gości. W tym artykule będę starała się zawrzeć jak najwięcej wskazówek, aby moi czytelnicy nie musieli popełniać takich błędów, jak ja, gdy byłam na tym etapie. Złotymi zasadami są: brak pośpiechu przy podejmowaniu decyzji związanych z naszym ślubem i weselem oraz ograniczenie stresu do minimum, bo wiadomo, że w stresie człowiek gorzej pracuje i myśli. A my musimy być w tym czasie maksymalnie skupieni i trzeźwo myślący.

Ślub

Pierwsza kwestia: wybieramy się do księdza w celu ustalenia terminu ślubu. Kolejny nasz krok to poszukiwania sukni ślubnej, garnituru, sukien dla druhen, wiązanki itd. Ważna sprawa to znalezienie wymarzonych obrączek i zaproszeń na nasz ślub. Przy okazji możemy się zająć naszą podróżą poślubną, przeglądnąć oferty biur podróży i wybrać wycieczkę. Najważniejsze sprawy mamy odhaczone, przejdźmy zatem do organizacji wesela.

Wesele

Kluczowa sprawa to znalezienie odpowiedniej sali, która w 100% spełnia nasze oczekiwania. Musimy mieć pogląd, jak wielkie wesele wyprawiamy, więc najpierw trzeba podliczyć listę gości. Gdy będziemy mieć szczęście, nasza wymarzona sala weselna będzie dostępna w dniu naszego ślubu.

Fotograf ślubny

Fotografia Ślubna w KielcachIdealnego fotografa znajdziemy w wyszukiwarce Google, która oferuje nam pełen wachlarz informacji. Nas interesują wiadomości na temat fotografii ślubnej, więc wpisujemy tą frazę “fotograf ślubny” i czekamy kilka sekund, aż wyszukiwarka wyselekcjonuje nam informacje. Otrzymujemy dosłownie wszystko: strony internetowe poszczególnych fachowców, ich twórczość, zdjęcia, cenniki i oferty. Każdej sylwetce musimy się dokładnie przyjrzeć i dokonać wyboru. Zdjęcia są naszą pamiątką, więc tej kwestii musimy poświęcić więcej czasu i energii, aby być zadowolonym z efektów. Tego typu poszukiwania nie muszą w cale trwać długo, jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że każde słowo związane z fotografią posiada setki stron fotografów z różnych części polski.

Zdjęcie, które zostało użyte przez nas we wpisie pochodzi ze strony Pary Kieleckich fotografów: http://www.nasdwoje.com.pl/ – serdecznie dziękujemy za użyczenie zdjęcia do umieszczenia w naszym wpisie Weselnym.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głosy)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głosy)