Kostka brukowa, płyta brukowa oraz kostka granitowa pięknie będą wyglądać, jeśli wykorzystamy je do ułożenia ścieżek ogrodowych, przydomowych podjazdów i w wielu innych miejscach. Przydomowe murki, płyty na elewacji, wielkie płyty brukowe będą unikalną dekoracją dla Twojego domu. Firmy posiadają w swojej ofercie bogaty wybór materiałów, z których można wykonać oryginalną nawierzchnię. Dzięki temu, to kostkę dostosowujemy do otoczenia. Najwyższa jakość materiałów oraz profesjonalizm i doświadczenie wykonania są sukcesem w estetycznym ułożeniu kostki brukowej. Wszystko to znajdziesz w firmie MK-BRUK. Skupia ona kadrę doświadczonych brukarzy, który potrafią spełnić Twoje marzenie o eleganckiej kostce brukowej.

Firma MK-BRUK została założona w 2002 roku w Krakowie. kostka brukowaW mieście tym oraz jego okolicach prowadzi swoją działalność. Wykonuje roboty drogowo – brukarskie. Spore doświadczenie i satysfakcję inwestorów potwierdzają posiadane referencje, a także galeria zdjęć zamieszczona na stronie www.mk-bruk.pl.

Brukarstwo, którym się specjalizuje to:
– realizacja podjazdów, chodników, ścieżek ogrodowych,
– realizacja tarasów, różnych placów, parkingów, schodów,
– układanie kostki brukowej, kostki granitowej i płyt tarasowych,
– odnowienie starych powierzchni brukowych.
Ponadto utwardzi grunt, odwodni nieruchomość, wykona studzienki. Podejmuje się także robotami ogólnobudowlanymi.

Harmonia i estetyka to główne cechy nowoczesnego budownictwa. MK-BRUK wykonuje każde zlecenie z najwyższą starannością. Dokładność i precyzja to cechy zatrudnionych pracowników. MK-BRUK to także najwyższa jakość, ponieważ stosowane materiały i posiadane urządzenia pochodzą od renomowanych firm. Kruszywo transportowane jest z kamieniołomu w Niedźwiedziej Górze i Zalasie. Kostka brukowa jest marki POLBRUK, LIBET i BRUK-BET.

Na stronie www.mk-bruk.pl znajdują się wszelkie ważne informację na temat pracy brukarskiej oferowanej przez krakowską firmę MK-BRUK. Zachęcamy do odwiedzenia jej w celu obejrzenia zamieszczonej galerii. Zdjęcia przedstawiają ułożoną kostkę brukową w różnych nieruchomościach. W celu wyceny inwestycji zaleca się kontakt na nieruchomości, w której praca będzie wykonywana. Istnieją różne typy prac brukarskich, w związku z czym firma nie posiada stałego cennika. Wycena następuje po niezobowiązującym spotkaniu z doradcą. Należy podkreślić, że wszystkie prace oraz zastosowane produkty posiadają trzyletnią gwarancję. Profesjonalnie ułożona i piękna kostka brukowa na Twojej nieruchomości – wyłącznie z firmą MK-BRUK.

Zobacz więcej: http://mk-bruk.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)