Trudno dziś znaleźć pokerroomy, które nie oferują bonusu powitalnego dla nowych użytkowników. Za każdym razem gdy otwieramy nowe konto gracza, serwis pokerowy proponuje nam udział w akcji promocyjnej. Bonus to po prostu nagroda, wypłacana przez operatora pokerowego. Oczywiście, żeby ją dostać trzeba spełnić określone warunki. Podstawą jest zawsze otwarcie konta i zasilenie go, bez tego nie uda się nam bowiem obrócić bonusem. Wysokość pierwszej wpłaty może być dowolna, ale niektóre serwisy uzależniają wysokość bonusa od wartości doładowania konta. Na obrócenie bonusem mamy określoną ilość dni, np. jeden miesiąc, po upływie tego terminu nagroda przepada.

Najpowszechniejsze bonusy pokerowe to te oferowane przy wpłacie. W praktyce najczęściej jest to zwielokrotnienie wpłaconej sumy. Przykładowo, jeśli doładowaliśmy konto w pokerroomie na kwotę 100j., operator dołoży nam drugie 100j. z własnej kieszeni. Na koncie mamy więc już 200j., tyle że nie wolno nam tej sumy wypłacić dopóki nie uzbieramy wymaganej liczby punktów. Niektóre serwisy dokładają od siebie nawet 200 procent wpłaty. Większość stron ustala minimalną wpłatę, np. 10j., ograniczenia dotyczą także stawek maksymalnych. Postęp w obracaniu bonusem możemy na bieżąco sprawdzać poprzez panel użytkownika.

domek-z-kart

Podobne do bonusów powitalnych są bonusy reload. Wypłaca się je przy każdym kolejnym doładowaniu, chociaż ich wartość jest już znacznie mniejsza niż przy zakładaniu konta. Nagroda tego typu również nie trafia od razu na nasze konto, tylko musimy wpierw dokonać określonej liczby rozdań (mogą tu być jeszcze jakieś dodatkowe warunki). Po spełnieniu tych warunków operator zasila konto, a następnie możemy dokonać wypłaty.

Najmniejsze bonusy to te wypłacane przy rejestracji. Inaczej niż przy bonusach powitalnych, tutaj nie musimy doładowywać konta, operator po prostu daje nam nagrodę tylko za to, że zdecydowaliśmy się dołączyć do danego serwisu. Nagroda za rejestrację jest zazwyczaj niewielka. Jak w poprzednich wypadkach, tak i tutaj musimy te środki przeznaczyć na grę i dopiero po obróceniu kwotą żądaną ilość razy możemy dokonać wypłaty.

Stali gracze mogą jeszcze liczyć na bonusy za polecenie. Nagrodę tego typu dostaje każdy zarejestrowany w danym serwisie pokerzysta, dzięki któremu serwis pozyska dodatkowego, nowego gracza. Za polecenie serwisu dostajemy z reguły kilkadziesiąt jednostek na grę, z tym że wypłata jest uzależniona nie tylko od naszej gry, ale i od ilości rozdań przeprowadzonych przez poleconego gracza. Jeśli nowy użytkownik okaże się aktywnym graczem, nagroda trafi w nasze ręce.

Dużo informacji o bonusach znajdziemy w sieci. Wystarczy na przykład, że wpiszemy – bonusy poker czy promocje pokerowe – a wyskoczy nam wiele fachowych serwisów z tej tematyki, jak chociażby PokerBreak – http://pl.pokerbreak.net/promocjepokerowe/. Jest więc, bez problemu, gdzie zdobyć cenne informacje.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)