lodowka5Zakup lodówki warto jest poprzedzić odpowiednio dokładnym sprawdzeniem dostępnych możliwości na rynku. Obecnie producenci lodówek doszli do pewnego poziomu przy którym bardzo trudno jest wprowadzić coś nowego na rynek.

Owszem powstają różnego rodzaju drobne dodatki takie jak możliwość wyświetlania przepisów, czy monitorowania stanu lodówki i powiadamiania na sms o konieczności dokupienia np. mleka, jednak są to raczej mało używane funkcje, które dosyć szybko się nudzą.

Jak wybrać dobrą lodówkę dla siebie?

Wybór lodówki możemy rozpocząć od określenia swoich potrzeb co do pojemności lub od zmierzenia maksymalnej powierzchni dla naszej lodówki. Dokładne zmierzenie możliwych rozmiarów pozwoli nam uniknąć niepotrzebnej frustracji gdy okaże się, że kupiona lodówka po prostu się nie mieści w określonym miejscu.

Jeżeli chodzi o pojemność to możemy skupić się na takich elementach jak nasze realne potrzeby oraz te planowane. Jeżeli planujemy zostać singlem to może wystarczyć nam nawet mała lodówka wbudowana w meble kuchenne. W przypadku gdy jest dwie osoby, które dodatkowo np. planują dziecko to warto jest pomyśleć nieco większej lodówce.

Dla dużych rodzin znacznie lepszym rozwiązaniem może się okazać lodówka side by side, która posiada dwie niezależne drzwiczki.Taka lodówka może pomieścić naprawdę duże ilości jedzenia.

Dodatkowe funkcje lodówek

Producenci cały czas starają się tworzyć różnego rodzaju rozwiązania, które pozwolą nam jeszcze przyjemniej korzystać z możliwości każdej lodówki.

Przykładem może być specjalny zewnętrzny podajnik z lodem, który wytwarzany jest wewnątrz takiej lodówki.

Dzięki temu bez otwierania samej lodówki możemy napełnić naszą szklankę w każdej chwili dawką lodu. Innym rozwiązaniem jest specjalny system, który monitoruje stan lodówki i powiadamia nas np. na telefonie o konieczności dokupienia brakujących produktów.

Gdzie kupić dobrą lodówkę ?

Ilość sklepów oferujących lodówki jest naprawdę duża. Zwykle korzystają oni z tych samych dostawców jednak w zależności od ich możliwości negocjacyjnych mogą zaoferować inne ceny końcowe.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 9.0/10 (1 głosy)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)