Aby reklama naprawdę zapadła w pamięć potencjalnego klienta nie wystarczy obecnie jedynie krótki anons w prasie, ulotka czy prospekt. Obecnie należy się nieco natrudzić, aby nie tylko zdobyć zaufanie klienta, ale również by zatrzymać go w momencie, kiedy wybiera się do konkurencji.

Słodycze jako fantastyczny sposób reklamowy

W obecnych czasach klienci bombardowani są reklamą z każdej strony, jednak często reklamy telewizyjne są zbyt nachalne i zamiast zaskarbić sobie sympatię klienta, wręcz go odstraszają. Chęć przekazania zbyt dużej ilości informacji nie działa, dlatego należy poszukiwać nowych, bardziej kreatywnych form reklamy. Jednym z wielu sposobów zaskarbienia sobie sympatii klienta jest ofiarowanie mu prezentu. Takim podarunkiem reklamowym mogą być różnego rodzaju słodycze, które są na tyle uniwersalne, że trafiają w gusta ponad 95% ludzi. Słodycze uwielbia każdy – począwszy od maluchów, poprzez dorosłych a na osobach starszych skończywszy. Wszystko zależy oczywiście od tego, jaka jest grupa docelowa danej firmy. Ponadto słodycze kojarzą się wszystkim z czymś miłym i przyjemnym oraz zazwyczaj kojarzone są z prezentem od bliskiej osoby. Mogą także stanowić fantastyczną formę miłej niespodzianki.

Krówki reklamowe jako uniwersalna forma reklamy dla każdego

Różne firmy wybierają różne słodycze reklamowe, jednak zdecydowanie najbardziej uniwersalną grupę stanowią krówki reklamowe. Polska słynie na całym świecie właśnie z krówek – są one znane zarówno w krajach Unii Europejskiej jak i poza nią. Smaczne, rozpływające się w ustach cukierki uwielbiają wszyscy, dlatego stanowią one idealną formę reklamy. Dodatkowo krówki wywołują w kliencie uczucie przyjemności w trakcie spożywania cukierka co z kolei podświadomie łączone jest z nazwą lub logo danej firmy jako czymś dobrym i godnym zaufania. Na opakowaniu cukierka zazwyczaj nadrukowane są najważniejsze informacje na temat danego przedsiębiorstwa jak jego nazwa, kolorowe logo przyciągające wzrok lub telefon kontaktowy. Dla ważnych kontrahentów warto postarać się nieco bardziej i zamówić spersonalizowaną bombonierkę lub nawet cały kosz słodyczy. Krówki reklamowe są również idealną formą upominku dla pracowników firmy. Tak miły gest najczęściej spotyka się z dużą sympatią w kierunku pracodawcy, a także zadowoleniem oraz uznaniem ze strony osoby obdarowanej. Krówki reklamowe są fantastyczną formą kreatywnej reklamy, która z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników z uwagi na wymierne korzyści, jakie daje niskim nakładem pracy.

Zobacz: Krówki reklamowe | http://sweet-corner.eu/category/cukierki-reklamowe-krowki

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)