Motoryzacja to nic innego jak wszystko to co jest związane z wszelakimi pojazdami drogowymi oraz szynowymi, czyli wszystkimi które są napędzane za pomocą silników spalinowych. Do motoryzacji zaliczamy również najnowocześniejsze cuda techniki, czyli samochody oraz wszelkie inne pojazdy napędzane silnikami elektrycznymi oraz silnikami hybrydowymi.

Tak więc motoryzacja to zarówno samochody osobowe, jak również motocykle. Mówi się że motoryzacja dotyczy zarówno motoryzacji samochodowej, gdzie m owa o samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach, ciągnikach, motocyklach i innych. Motoryzacja dotyczy zarówno wszystkich tych pojazdów, jak i ich eksploatacji, czyli naprawy oraz dostarczania w odpowiednim czasie paliwa do ich poruszania się.

W tym celu instaluje się tak zwane stacje benzynowe oraz warsztaty samochodowe, służące do ich naprawy i modernizacji, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Motoryzacja to wszystkie samochody poruszające się po drogach, a więc również wszystko to co związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego, wszelkie oznakowanie na drogach, prawidłowe funkcjonowanie dróg oraz prawidłowe funkcjonowanie pojazdów poruszających się po drogach.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)