biuraDoskonała powierzchnia biurowa znajdować się będzie w dogodnej lokalizacji z centrum Poznania. Łatwy dojazd do serca stolicy Wielkopolski to z pewnością atut idealnego biura. Rozwijająca się gospodarka powoduje, że firmy poszukują coraz lepszych powierzchni biurowych o czytelnym adresie i wygodach, o które trudno w starych kamieniach lub biurowcach z poprzedniej epoki.

Znając mapę Poznania można łatwo zauważyć zalety położenia dobrego biurowca. Z pewnością na większą uwagę zasługuje szeroki wybór połączeń komunikacyjnych. Po pierwsze przed biurowcem powinien znajdować się przystanek tramwajowy i autobusowy. Dobre biura w takiej lokalizacji to doskonałe miejsce dla prowadzenia biznesu i szereg udogodnień dla pracowników, którzy w łatwy sposób mogą dotrzeć do pracy.

Po drugie sąsiedztwo linii tramwajowych PST pozwolą na błyskawiczne dotarcie w różne miejsca Poznania. Po trzecie pomocną w przemieszczaniu się jest dwupasmowa droga biegnąca wzdłuż ulic: Księcia Mieszka I, Witosa oraz Alei Solidarności. Jako iż są to główne arterie komunikacyjne Poznania można mieć pewność, że każdy klient z łatwością odnajdzie taki biurowiec.
Kolejną zaletą jest atrakcyjna lokalizacja biurowca w atrakcyjnej dla biznesu części Poznania, która położona jest przy wspomnianych wcześniej trasach Berlin, Warszawa i Szczecin.

Najważniejszą jednak cechą dobrej powierzchni biurowej są liczne udogodnienia takie jak sieć informatyczna, możliwość swobodnego podziału pomieszczeń, klimatyzacja oraz dostępne do wspólnego użytku sale konferencyjne i wysokiej jakości sanitariaty.

Deweloperzy przestrzeni komercyjnej rozumiejąc potrzeby biznesu starają się przygotowywać swoje oferty inwestycyjne w oparciu o faktyczne potrzeby firm. Poznań jako miast biznesu reklamujące się hasłem „miasto know how” z całą pewnością w stanie jest wchłonąć jeszcze całkiem sporo nowej przestrzeni biurowej. W najbliższych latach do użytku zostanie oddanych jeszcze kilkanaście biurowców klasy A, dlatego można oczekiwać znacznego obniżenia cen najmu.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głosy)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głosy)